Rokytnice v Orlických horách

Kdy: 5. 9. 2023 17:00

Kde: Areál hasičské zbrojnice

Nábor

Je ti 5 let nebo více? Chceš se stát mladým hasiče? Přijď mezi rokytnické hasiče v úterý 5. září od 17:00 do hasičské zbrojnice.

Typ akce: ostatní (akce pro celou rodinu)

Budeš si moci vyzkoušet hasičské disciplíny, poznat se s vedoucími a shlédnout naši zásahovou techniku včetně ukázky zásahu u dopravní nehody.

A na co se v kolektivu můžeš těšit? Hasičské soutěže, různorodé disciplíny jak sportovní tak dovednostní i znalostní, soupeření s mladými hasiči z okresu i celé republiky, víkendové soustředění, jednodenní výlety, námětová cvičení zásahů, získávání odznaků odborností, přátelský kolektiv, kopec zábavy, poznávám nový kamarádů a dokonce i prázdninové tábory s hasičskou tématikou.

Scházíme se dvakrát týdně v prostoru hasičské zbrojnice a „sportoviště“, přes zimu využíváme rokytnickou sportovní halu ale třeba i saunu. Tímto náš program nekončí - je toho mnohem více.

Přidej se k nám a poznej vše na vlastní kůži. V úterý se na Vás těší kolektiv vedoucích mladých hasičů ????

Nábor

_______________________________________________

Adresa místa konání

Areál hasičské zbrojnice, Rokytnice v Orlických horách, 51761